Anasayfa Hakkında Faaliyetler Paydaşlar Portal İletişim

PROJE PAYDAŞLARI

Çankaya Üniversitesi

Çankaya Üniversitesi, Türkiye’nin kalbi Başkent’te, insan hakları bilincinin yükseltilerek ortak bir anlayışın oluşmasına katkı vereceği, uluslararasılaşmanın sağlanacağı, bilim ve teknolojinin üretilmesi ve kullanılmasında öncü; personeli, öğrencisi ve mezunu olmaktan gurur duyulan bir Üniversite olmayı sürdürmek vizyonuyla Sıtkı Alp Eğitim Vakfı (SAEV) tarafından 5 Kasım 1997 yılında eğitime başladı. Adını Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş sürecinde önemli bir yere sahip Çankaya ilçesinden alan Üniversitemiz, binlerce öğrencisi ve mezunuyla Türk yükseköğreniminin lokomotif kurumları arasında yer almaktadır. Kurumların sağlam temeller üzerinde yükselmeleri, onların geleneklerine bağlı olmaları ile mümkündür. Gelenek, zaman, sabır ve bilinç ile oluşur. Kurulduğu 1997 yılından bu yana kendi geleneğini oluşturan Üniversitemiz, çağı yakalayan, zamanın gelişmelerine ayak uyduran, bilimin evrensel ilkelerine sadık kalarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Jungotech

Jungotech Ltd. Şti. Savunma, Uzay, Havacılık ve Bilişim sektörlerinde toplamda 50 yıla yakın deneyimin bir araya getirilmesi neticesinde 2018 yılı içerisinde kurulmuştur. Firmamız, ileri teknoloji mühendislik çözümleri kapsamında hizmet ve faaliyetlerini yürütmektedir. Misyonumuz, ileri teknolojilere ulaşmak amacı ile kaliteli, güvenilir ve maliyet etkin çözümler geliştirmek, ülkemizin yerli/milli teknolojik dönüşüm hamlesine katkı sağlamaktır. Hedefimiz, "InsurTech", "Savunma, Uzay ve Havacılık" gibi sektörlerde yer almak ve bu ekosistemler içerisinde ürün ve müşteriye özel çözümler geliştirmektir.

Medar

2021 yılında Ankara'da kurulan MEDAR Mekanik, havacılık ve medikal sektörlerinden edindiği bilgi birikimi ile hassas hidrolik ve mekanik çözümler sunmaktadır.

Ayaş İlçe Tarım Müdürlüğü

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Ankara İl ve Orman Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Ayaş İlçe Müdürlüğü, ilçenin kalkınması, çiftçilerin gelir ve hayat seviyelerinin yükseltilmesi için hizmet ve görev alanına giren konularda program ve projelerin hazırlanması için gerekli bilgileri toplamak ve teklifte bulunmak, program ve projelerin değerlendirilmesi, çiftçilerin eğitimi için yayım programları hazırlamak vb ilçe tarımına katkıda bulunacak birçok faaliyet icra etmektedir.

partners